Proč DAVLUK ?


Když jsem se rozhodl začít podnikat, chtěl jsem nějaké poutavé jméno. Jenže výrobců matrací je až až a názvy jako matrace na míru, levné matrace, matrace do auta atd. To se mi nelíbilo. Když jsem tak přemýšlel a pořád mě rozptylovali ti moji dva špunti, bylo rozhodnuto.

David a Lukáš ti za to mohou...


VÍCE O MNĚ

Mým hlavním koníčkem je cestování. Zpočátku byl stan, pak z důvodu pohodlí hotel. Když jsem si poprvé vypůjčil obytný automobil, bylo rozhodnuto. Jak se říká láska na první pohled.

Jenže je to tak trochu drahé...

Zjistil jsem, že vlastně kuchyň nepotřebuji, stačí mi vařič. Lavor, pet-lahev a mám koupelnu atd... Škoda Octavia, jedna přepravka "instantní garsonka" a karimatka se spacákem. Na začátek to stačilo, ale ty rozlámaná rána... Když se člověk dobře vyspí, hned je lepší den. Pokukoval jsem po matracích vhodných do auta, ale sehnat rozměr bylo obtížné. Rozhodl jsem se jít cestou vlastní výroby. Začal jsem vymýšlet lepší a lepší varianty... 

V současnosti se snažím pomoci lidem, kteří mají obdobný problém. Takže pokud přemýšlíte jaký materiál zvolit, jak matraci skládat, neváhejte se na mne obrátit.

Spaní  nejen v autě    ZDAR !